Firmamızın, 1987 yılından beri süre gelen kesintisiz servis garantisi ile satılmakta olan Advantech ürünleri; yenilikçi ve çevreci teknolojileri ile dünyanın dört bir yanında müşterilerine donanımsal ve yazılımsal çözümler sunmaktadır.

Advantech ürünleri arasında Tümleşik Bilgisayarlar, Ağ ve Komünikasyon, Endüstriyel Otomasyon, Akıllı Bağlantı, Dijital Medikal, Dijital Lojistik, Akıllı Prekende & Karşılama, Medikal - Mobil - Dayanıklı (Rugged) bilgisayar platformları bulunmaktadır.

Advantech çözümleri arasında Dijital Medikal, Dijital Lojistik, Akıllı Prekende & Karşılama, Tümleşik Teknolojiler, Fabrika Otomasyonu, Kumarhane Platformları, Akıllı Ev, Akıllı Ulaşım, Makina Otomasyonu, Elektrik ve Enerji, Video / Görüntü, Petrol - gaz - su çözümleri bulunmaktadır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan sistemler için en iyi fiyatları sağlanmakta olup, ürün alışverişinizin yanısıra kurumlum, yerinden/uzaktan destek, parça dahil destek, hızlı destek gibi sisteminizin sürdürebilirliğini garanti eden servislerimizden de yararlanabilirsiniz.
© 1987-2024 EML Elektronik Sistemler Sanayi A.Ş.

Tüm hakları saklıdır.