Profil

Halen genel merkezi Ankara'da bulunan EML, uzman kadrosuyla;

  • Donanım satışı: sunucu, depolama ünitesi, iş istasyonu, IOT, HA ve HPC sistemler, endüstriyel tarayıcı, kitap tarayıcı, geniş format tarayıcı, x-ray film tarayıcı, endüstriyel bilişim sistemleri ve iletişim ürünleri.
  • Yazılım geliştirme: Otomatik Veri Yakalama Çözümleri(Optik form, Free-form, Form).
  • Paket yazılım satışı: OCR, Doküman Arşiv Yazılımı, Doküman Yönetim Yazılımı
  • Projelendirme ve Danışmanlık hizmetleri,
  • Anahtar teslimi proje çözümleri: Endüstriyel Bilgisayar Otomasyonu, Doküman Arşiv ve Yönetim Sistemi ve Akıllı IOT sistem çözümleri.

Tarih

1987 yılında kurulmuş olan firmamız, alanında dünya lideri kuruluşların Türkiye temsilciliklerini alarak çalışmalarına başlamıştır. Müşteri portföyünü devlet ve askeri kurumlardan oluşturmuş ve donanım şatışının yanı sıra projeci kimliği ile de sektörde kısa sürede yer edinmiştir.

Müşteri odaklı çalışma prensiplerinden ödün vermemiş firmamız, aradan geçen yıllar sonunda tecrübesi ve uzmanlığı ile ürün ve servis sağladığı her dalda büyümüştür.

Tüm müşterilerimize ve çalışanlarımıza bizleri bugünümüze getirdikleri ve yarınlarımıza taşıdıkları için teşekkür ederiz.

Yönetim

EML 1998 yılı itibari ile FİDANLIK Ailesi tarafından tüm hisseleri satın alınmış ve profesyonel yöneticilik ideolojisinden ayrılmayarak, bir aile şirketinin samimiyetini de yönetime katarak istikrarlı ve kararlı bir yönetime kavuşmuştur.

Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Müdürümüz Sn. Engin FİDANLIK, bilişim sektöründe 30 yılı aşan tecrübe ve birikimleri ile daima yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışını prensip edinmiş ve firmamızın Türk Bilişim Sektöründe edindiği konuma ulaşmasında en büyük rolü üstlenmiştir.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Cem FİDANLIK, Amerika Birleşik Devletin`de Bilgisayar Mühendisliği Eğitimini tamamlayarak Proje Yöneticisi görevi ile aramıza katılmıştır. Operasyonlar Genel Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

© 1987-2024 EML Elektronik Sistemler Sanayi A.Ş.

Tüm hakları saklıdır.