Firmamızın, 1987 yılından beri süre gelen kesintisiz servis garantisi ile satılmakta olan Gooxi ürünleri; yenilikçi ve çevreci sunucu teknolojileri ile dünyanın dört bir yanında müşterilerine donanımsal çözümler sunmaktadır.

Sunucu donanımlarında lider üreticilerden olan Gooxi, kendi üretim bandı ve bağımsız ARGE’si olan birkaç üreticiden biridir.

Gooxi; Sunucu yönetim yazılımı, sunucu, depolama sunucusu sistemleri, sunucu anakartı, sunucu kasası ve sunucu aksesuarlarını dizayn ve üretimini yapmaktadır. Kaliteli üretime bağlılığı ile bilinen Gooxi, ürün dizaynı ve geliştirme, üretim prosesleri ve kalite kontrol alanlarını içine alan standartlar geliştirmiş ve bu standartlara bağlı olarak ürünlerini oluşturmaktadır.

Yıllık sunucu üretim kapasitesi 100.000 adedin üstünde olan Gooxi, 200’ün üzerinde personeli ile 2008 yılından bu yana endüstride yer almaktadır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan sistemler için en iyi fiyatları sağlanmakta olup, ürün alışverişinizin yanısıra kurumlum, yerinden/uzaktan destek, parça dahil destek, hızlı destek gibi sisteminizin sürdürebilirliğini garanti eden servislerimizden de yararlanabilirsiniz.
© 1987-2024 EML Elektronik Sistemler Sanayi A.Ş.

Tüm hakları saklıdır.